پلتفرم جامع صنعت ساختمان

پلتفرم جامع صنعت ساختمان

پلتفرم جامع صنعت ساختمان

Dr Behrang Dilmaqani

دکتر بهرنگ دیلمقانی

موسس و بنیانگذار

Nasrin Yousefi

نسرین یوسفی

مدیرعامل

ایده خلق کسب و کار الکترونیکی در حوزه صنعت ساختمان با نام تجاری پنجره در سال ۱۳۹۷ توسط موسس آن شکل گرفت. خانواده پنجره به مدت دو سال هست که بعد از شناسایی دغدغه های موجود در حوزه صنعت ساختمان شروع به ایجاد استارت آپی در این خصوص نموده است تا ضمن سرعت بخشیدن به این چرخه میزان دسترسی به خدمات و رضایت مندی از آن را به حداکثر برساند.
صنعت ساختمان به عنوان صنعت مولد می باشد که بعد از صنعت نفت بزرگترین گردش مالی را به خود اختصاص می‌دهد و به عنوان صنایع پیشران و مهم در کشور مطرح می باشد.
نگاه کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت به مشکلات این صنعت از نگاه تولید کنندگان و بهره برداران ساختمان ایجاب می نماید مسیری متفاوت  از شرایط فعلی معرفی شود تا ضمن کاهش ریسک آن در مراحل مختلف ، آرامش، اطمینان، سرعت را به همراه داشته باشد و کرونا نقطه عطف این نگرش بر ضرورت آن تاکیدی دو‌چندان می نماید.
ساختمان به ‌عنوان سرمایه ملی و زمین و املاک به عنوان منابع طبیعی و تجدید ناپذیر یک مملکت می باشد. لذا کلیه عوامل دخیل در این فرآیند اعم از تولید، خرید و فروش ، تهیه مصالح و تجهیزات و نیروهای انسانی  و خدمات مرتبط با آن نیازمند یکپارچه سازی و تجمیع هست تا ضمن ایجاد پایگاه اطلاع رسانی قوی، حباب های موجود در آن را از بین برده و با ایجاد بازاری مبتنی بر واقعیت سرعت دسترسی به نیازها را افزایش داده و شرایط تحلیلی کارآمدی مبتنی بر آمار عرضه و تقاضا ایجاد نماید. هدف اصلی از راه اندازی سامانه پنجره ایجاد بازار متشکل و یکپارچه در این صنعت می باشد.
من  بهرنگ دیلمقانی  موسس  و بنیانگذار سامانه پنجره هستم.  دکترای عمران و هیات علمی دانشگاه که در حدود 25 سال در این حوزه فعالیت می کنم و با تمامی مشکلات این صنعت آگاهی کامل دارم. دو دوره عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی و دو دوره ریاست سازمان را در دو سال بر عهده داشته ام. برگزیده صنعت ساختمان در سال 1398 هستم. تیم  پنجره در ادامه راه به منظور تقویت شرکت در بخش مدیریت کلان سرکار خانم  یوسفی را به همکاری دعوت و به عنوان مدیر عامل به مجموعه  ملحق نموده است. ایشان نیز دارای مدرک کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد رشته حقوق می باشند.

دکتر بهرنگ دیلمقانی، موسس پلتفرم پنجره

واتساپ
اینستاگرام
تلگرام
باز کردن بستن
پشتیبانی پنجره